חינם למורים ולצוותי הוראה – הרצאות מרתקות או פעילות חוויתית במצלמת הטלפון שלכם

שמח לבשר על הסכם מיוחד עם הסתדרות המורים המאפשר לכל בית ספר שיש בו מורים חברי עמותת המורים לקבל במתנה במימון מלא של עמותת המורים (0 ש"ח מכספי ביה"ס) פעילות סדנאית או הרצאה מרתקת על תרבויות רחוקות או מתחום הפוטותרפיה החנוכית.

הפעילות מתאימה לערב / ישיבת צוות, מסיבת סוף שנה של המורים, פרידה מאיש צוות, ימי הערכות, כנס מקצועי ועוד.
המפגש בנוי בשילוב של הרצאה מרתקת, צילומים מרהיבים ומופעים אורקוליים.

למי מיועדת הפעילות?

לצוותי מורים ואנשי חינוך בלבד !
הרצאות ממומנות על ידי עמותת המורים לקידום החינוך בישראל.
ההרצאה מתאימה לערב / ישיבת צוות, פרידה מאיש צוות, ימי הערכות, כנס מקצועי ועוד.

כיצד תוכלו ליהנות מההרצאות ללא תשלום ?

סמסו ל 055-6615404 או שלחו אלינו במייל את סמל המוסד של בית הספר, טלפון ופרטים של איש הקשר מוועד המורים / ההנהלה. או התקשרו אלינו בטלפונים: 072-2127624 או 055-6615404.
אנו נעשה למענכם את עבודת הביורוקרטיה מול עמותת המורים 🙂

"אצל רוב האנשים חוסר אמונה בדבר מסוים מקורו באמונה עיוורת בדבר אחר." - גיאורג כריסטוף ליכטנברג

הרצאות מבוקשות על ידי צוותי חינוך והוראה

  • קרנבלים ופסטיבלים מסביב לגלובוס - שעה שכולה צחוק, שמחה והנאה. הראל סטנטון ישכיח מכם את שיגרת היומיום וייקח אתכם עימו למסיבות זוהרות וצוהלות ברחבי הגלובוס. פסטיבלי אקסטרים של הודו, עד דלא ידע בישיבות של מאה שערים, תחפושות מרהיבות בקרנבל ונציה ועוד. מהו הצורך החברתי-דתי בקרנבל? מה בין פורים שלנו לקרנבלים הגדלים בעולם?
  • מסע בין תרבויות - הרצאה שנבנתה לאור שאלות הקהל הרבות בהרצאותיו השונות ברחבי העולם.הראל סטנטון, צלם המגזין "מסע אחר" ומרצה בין לאומי מכניס את הקהל לאחורי הקלעים של עבודתו. הוא משתף בסודות מקצועיים, מציג רגעים מפחידים ומפגשים אנושיים מרגשים ונותן טיפים לצילום איכותי יותר.
  • "ארבעת הסודות" כלי לשבירת פרדיגמות ויציאה מתבניות קיימות בכיתה ובבית הספר - פיתחתי שיטה מעולם הפוטותרפיה הארגונית והצילום המקנה כלי להתבוננות חדשה ומעמיקה בסוגיית מורכבות באמצעות " 4 הסודות". בהרצאה אני מלמד כיצד להתבונן מבעד לארבעת זוויות הסוד, כיצד לזכות בפרספקטיבה חדשה ואיך אפשר לראות את התמונה השלמה. המבט החדש מאפשר להגיב לכל סיטואציה בכיתה ובחיים בצורה מטיבה ויעילה.
  • משני צידי העדשה – בואו ללמוד לצלם בסמרטפון שלכם כיצד לספר סיפור בתמונות המהפכה הדיגיטלית הפכה את כולנו לצלמים. אנו מצלמים כל הזמן בסלולרי שלנו, המימד הויזואלי שולט בכל המדיות שמסביבנו, רומנים שלמים מתנהלים בתמונות ולא סתם המילה "סלפי" היא מילת השנה. הרצאה מיוחדת זו מספרת כיצד לספר סיפור בתמונות, כיצד יש לקרוא טקסט ויזואלי, כיצד סיפור הופך לחוויה רוטטת וכיצד תוכלו לצלם טוב יותר במצלמה שבטלפון שלכם!
  • פעילות מרתקת בה תצלמו במצלמות הטלפון שלכם - בואו לחוות צילום ונגיעות בפוטותרפיה עם צלם "מסע אחר" הראל סטנטוןהמהפכה הדיגיטלית הפכה את כולנו לצלמים. אנו מצלמים כל הזמן בסלולרי שלנו. בואו נלמד לעשות את זה איכותי ומהנה. בפעילות חווייתית נלמד כיצד להוציא תמונות טובות הסמארטפון שלנו, כיצד לספר סיפור בתמונות ולבטא את עצמינו בחופשיות במדיום שכובש את העולם.
  • לפרטים על מגוון ההרצאות של הראל לחצו כאן
להזמנת פעילות ולפרטים - משרד: 072-2127624 סלולרי: 0556615404 או לחצו כאן

הראל סטנטון

פוטותרפיסט, צלם ״מסע אחר״ ומרצה בינלאומי.

מנחה סדנאות פיתוח ארגוני בעזרת כלים מהאימון ומהפוטותרפיה המתבססות על חוויה חזותית עוקפת קוגניציה.

להראל נסיון עשיר של מאות הרצאות וסדנאות בחברות וארגונים בארץ ובעולם. בין לקוחותינו המרוצים: חברות הייטק, משרדי ממשלה, אוניברסיטאות (Harvard, MIT, George Washington, UJA), עמותת המורים, ספריות, קתדראות, מתנס"ים, מוזיאונים ועוד.